אמיר כהן- יוצר,שחקן, במאי.

מביא שפה ייחודית לאירוע, אשר "נתפרת" למידות האירוע ובהתאם לאופיו.
מגיע מעולם התיאטרון. בוגר קבוצת התיאטרון של עמק חפר בהנחיית הבימאית יהודית קוריס.
שחקן ומנהל ההפקה של אנסמבל תיאטרון כפר סבא,אותו הקים בשנת 2008. בוגר סדנאות המשחק,תסריט ובימוי של השחקן והבמאי- אלון אבוטבול.

בעל נסיון מגוון בהעלאת הפקות מקוריות לחברות וארגונים שונים במשק-אירועי חברה,טקסי מצוינות וחשיבה יוצרת,ערבי מורשת,חגיגות בישובים, פגישות מחזור,אירועים מרכזיים באוניברסיטאות,סרטי תדמית,כנסים ועשרות אירועים פרטיים על כל סוגיהם-במסגרות רחבות וגם מצומצמות ואינטימיות. 

לאחר למעלה מ-20 שנות שירות בצבא ממנו פרש כסא"ל, בהכשרתו המקורית-מהנדס תעשיה וניהול, בעל תואר שני בניהול תעשייתי, שעשה את מרבית שירותו במגזר התעשייתי/טכנולוגי התומך בכוחות היבשה, מגשים היום אמיר בקריירה השנייה שלו את תשוקתו הגדולה באמת ובהצלחה רבה. יש בו שילוב יוצא דופן של אמן יוצר עם יכולות ניהול,הובלה והתחברות לאנשים המאפשרים לו להבין את אופי האירוע ולהתאים לו את התכנים האופטימליים.

בנוסף-מרצה אמיר בסדנאות מעבר קריירה כמודל להשראה בהובלה מוצלחת של שנוי משמעותי בחיים.

אמיר מביא מהשקפת עולמו וה-DRIVE המרכזי שדוחף את העשייה שלו:

"המוטו המרכזי שמוביל אצלי בעשייה- אנשים! אנשים הינם מעניינים בכל גיל -כנערים בני מצווה ועד מבוגרים החוגגים עשרות שנים של השפעה על חיינו... כל אדם הינו מרקם של תכונות, תחביבים ועשייה שהינם חותם ידו הבלעדי, שצובע בסיפור משלו את חיי הסובבים אותו. 

הכיף האדיר שלי הוא ללמוד כל פעם מחדש על אנשים חדשים ולתרגם את הווייתם לשפת הבמה, הסרטים, השירה, המערכונים, המחול ועוד ועוד.

באופן דומה זה נעשה עם ארגונים וחברות, שאנו מבלים בהם את רב חיינו. 
במסגרות הללו נוצרת תרבות ארגונית שנבנתה מהאישי של כל אחד,והמכלול הזה שנוצר משפיע גם מהותית על חיינו. כל היופי זה לתרגם את החומרים לשפת הבמה, לשלב הומור ולרגש!!!
אנשים,הן במימד הפרטי/משפחתי והן במימד הארגוני, תמיד מרתקים ומרגשים אותי בספורי החיים שלהם. זה מצית לי את הדמיון, כך שאני זוכה בכל אירוע להתרגש מחדש ולתרגם את זה לשפה בימתית, הגורמת למשתתפים להתרגש וליהנות מתהליך היצירה ובסוף לכלל המוזמנים ליהנות במופע מהתוצר המוגמר.  תיהנו! "

אמיר כהן- במאי יוצר, שחקן.

בעל נסיון עשיר בכל תחומי הפקת תוכן ייחודי לאירוע-
בימוי, כתיבה מקורית, תסריטאות, משחק והפקה.
מתמחה בהבאת שפה ייחודית לאירוע,
אשר "נתפרת" למידות האירוע ובהתאם לאופיו-
החל מארגונים גדולים ואירועים עסקיים ועד
אירועים אינטימיים פרטיים.

 

פרטי יצירת קשר

אמיר כהן  | תוכן לאירוע, כי זה מה שנשאר

טלפון: 053-934-7930

פקס: 072-2740998

amiri111@inter.net.il