הפקת יום הולדת 50 | הפקת יום הולדת 60 | הפקת יום הולדת 70

אתם חוגגים ליקיריכם יום הולדת 50 / יום הולדת 60 / יום הולדת 70 ?

מארגנים אירוע ורוצים להעניק לו משהו איכותי שייגע ב"ספור חייו" ויענג אותו ואת המוזמנים, בשילוב הומור וריגושים, בתכנית שתשתף את המשפחה
והחברים בחוויה שתישאר להרבה הרבה זמן?

אתם מאלה שלא תסתפקו במקאמה שהדודה תכתוב והמצגת שהאח ברגע האחרון ירכיב?

אז תפקידו את המלאכה בידי מי שיידע ללמוד את ה"אובייקט" הכי טוב ויבנה איתכם תכנית אמנותית ,שתגיש את היקר לכם באריזה חיננית, להנאת כולם.

יום הולדת עגול- 40, 50, 60, 70, ......120 - הפסיכולוגיה שמאחורי החגיגה

שנים רבות שאני נמצא בעולם האירועים, פוגש מגוון עצום של אנשים שבוחרים או מתלבטים אם לחגוג ימי הולדת עגולים, מה שהוביל ללמידה מתמשכת ומעמיקה שלי את הנושא, ההתנהגות האנושית וההיבטים של בעד ונגד. שמח לשתף אתכם בכמה תובנות ונקודות לחשיבה.


למה דווקא חוגגים ב"עגול" ומתי הכי נפוץ?
אנחנו בד"כ מרשים לעצמנו לחגוג יום הולדת יותר ב"גדול" כשהוא עגול. דהיינו- יום הולדת של עשור. זו אבן דרך בחיים, שאנו מרגישים צורך לחגוג ולעשות בה מעין סיכום ביניים לקראת ההמשך. בד"כ הצורך הזה מתחיל בגיל 40 לראשונה, בעוד שפעם נטו לייחס לו את "משבר גיל ה-40", והיום מכיוון שהכל קורה יותר מאוחר לרובנו, אז יש לשמחתנו פחות משברים והרב מרגישים שזו תחנה משמעותית ראשונה שניתן להרשות לעצמנו להתחיל ולומר שעשינו כבר משהו בחיים.
הגיל האולטימטיבי, שלוקח בהליכה את כולם, כמובן-- יום הולדת 50 !!!
משהו בגיל הזה כבר משדר לנו- "ואללה, עברת כבר יותר מ"חצי חיים", רובנו כבר די התייצבנו עם הקריירות והעיסוקים שלנו, הילדים גדלו ועכשיו הגיעה העת לעשות סיכום אמצע הדרך ולחגוג את החיים !

  • תמונת הפאנל אצל יורם מוספי
  • תמונת השלישייה שרה ליורם מוספי

יום ההולדת שמדורג ישר אחריו במדד הפופולריות- יום הולדת 70. כאן כבר המניעים קצת אחרים. רובנו אומרים- "לך תדע מה יקרה אותי עוד עשור...", כלומר יש חשש קל שאולי כבר לא נהיה במיטבנו, או אולי גם לא נהיה... ולכן יש צורך מאד גדול לחגוג הפעם, כשאנו עדיין במלוא אוננו, עטופים בשבט שכבר הצמחנו והתפתח לו ויכולים על אמת לנוח "על זרי הדפנה"...

בשביל מה אנחנו באמת צריכים את זה?...
ברב המקרים מובילים את האירוע קרובי החוגג/ת, אבל אני מאד נהנה לפגוש גם את אלה שמובילים את הקו של האירוע של עצמם. זה המקום להוקיר ולמנף את האנשים הללו. אני מאד מכבד את הצניעות שקיימת באופן הכי אמיתי אצל רבים מעימנו ואני מתכוון לכך בלי שמץ של ציניות. יחד עם זאת, אני מאד מאמין שכל אחד מעימנו תורם באלומת האור שיצר בעולמנו, חלק מהפסיפס האנושי שכולנו כחברה נהנים ממנו, מי במעגלים הקרובים ומי ברחוקים, ולכן כל אחד ראוי לקבל את מנת האהבה המרוכזת הזאת, לפחות פעם או פעמיים בחייו. בואו נשים את זה הכי תכל'ס על השולחן- רב האנשים זוכים להמון שבחים ואמירה מפרגנת בזמן ההלוויות שלהם, כאשר הם כבר לא יכולים לשמוע ולהתענג. שימו לב גם שהנוכחות של האנשים בהלוויות היא הרבה יותר מקיפה. אנשים שמרשים לעצמם לפספס הגעה לשמחות שלנו, לא מרשים לעצמם להיעדר מההלוויה.
אבל אנחנו זכאים לקבל את כל הטוב הזה בעודנו בחיים ! לגמרי !


זה מה זה מגיע לנו !...
ואכן, אני יכול בהחלט לשקף לכם שיש לא מעט שמאד חוששים להיות מובכים מפני שהאירוע לא יכבד אותם, או שמא יסבול מעודף פירגון, מה שמוביל אותם לעיתים להתריע בפני אהוביהם שלא יעזו להפתיעם בקיום אירוע לכבודם, מה שלצערנו לעיתים אכן "מצליח" להם ומסתיים בארוחה חגיגית במסעדה ו/או טיול משותף בארץ או בחו"ל.


ומכיוון שרובנו ממילא אכלנו במסעדות ונסענו לטיולים כאלה או אחרים לא פעם בחיינו ומאמין שרובנו נזכה לבצע זאת גם בהמשך חיינו, אך מנגד- לתת לאהובינו את ההזדמנות להעניק לנו אהבת חינם בשפע , באירוע מכבד ומפרגן, כנראה יהיו לנו אולי 2 הזדמנויות בחיים, כפי שציינתי שנהוג וזורם יותר להשקעה- יום הולדת 50 ו- יום הולדת 70. כך שמן הסתם, אם לא נאפשר או נדרבן את יקירינו להעניק לנו את חגיגת האהבה הזאת, זה פשוט לא יקרה בעודנו בחיים, והאמת- זה מה זה מגיע לנו !...

אמיר כהן- במאי יוצר, שחקן.

בעל נסיון עשיר בכל תחומי הפקת תוכן ייחודי לאירוע-
בימוי, כתיבה מקורית, תסריטאות, משחק והפקה.
מתמחה בהבאת שפה ייחודית לאירוע,
אשר "נתפרת" למידות האירוע ובהתאם לאופיו-
החל מארגונים גדולים ואירועים עסקיים ועד
אירועים אינטימיים פרטיים.

 

פרטי יצירת קשר

אמיר כהן  | תוכן לאירוע, כי זה מה שנשאר

טלפון: 050-899-8868

פקס: 072-2740998

amiri111@inter.net.il